“Jong of oud, groot of klein, elke hond kan er zijn energie in kwijt. Ook voor oudere honden die na een mooie carrière in de sport een beetje rustiger aan moeten doen, is Hoopers een goede sport om te beoefenen omdat het wel geestelijke inspanning, maar geen fysieke overbelasting vraagt. Er komen geen sprongen in een parcours voor, de fysieke belasting is dus minimaal. En dat terwijl het wel een actieve sport is.

Een Hoopers parcours kan bestaan uit Hoops, tunnels, tonnen en hekjes. De hond moet door de Hoops en de tunnels en om de tonnen en de hekjes heen lopen in een logische, vloeiende lijn. Hiervoor worden de onderdelen eerst apart aangeleerd, waarbij het belangrijk is dat de hond zelfstandig leert werken. Als de hond het principe van ieder toestel snapt, kan er opgebouwd worden naar de combinatie van meerdere toestellen.
Bij het aanleren wordt voornamelijk gebruik gemaakt van target training en wordt er beloond met voer- en spelbeloningen.
De hond leert zelfstandig werken en nadenken.
Een geweldige actieve sport die geschikt is voor vele honden!!”
De hond leert zelfstandig werken en nadenken.
Een geweldige actieve sport die geschikt is voor vele honden!!”
‘De lessen zullen gegeven worden op zondagochtend.
Cursusduur: 12 lessen
Les duurt 50 minuten
Cursusgeld: Euro 55,00
Meenemen: speeltje, koekjes want Hoopers werkt op beloningssysteem.
Voorwaarden deelname:
Hond moet minimaal 10 maanden oud zijn
Minimaal EG